ČeskýPortál.eu - Firmy, společnosti, katalog - český portál

Firmy, společnosti, katalog

Inzerce
Firmy
Odkazy
Celý portál
 
Katalog firem právě obsahuje 9 666 firem v 1 803 sekcích.
ZDARMA PŘIDAT FIRMU

Administrativa, informace - administrativní a informační služby

Zobrazují se firmy 1 až 10 / 14 celkem Stránky: 12

JSV International Assistant Service, s.r.o. (Praha 1)

Nabízíme služby Osobní asistentky, mezinárodně. Nabízíme komplexní Administrativní a Asistentskou podporu firmám, CEO, Investorům, Developerským společnostem, Start-Up projektům, Finančním konzultantům, Poslancům a podnikatelům. Služba je postavena na principu najmutí si Osobní Asistentky na částečný úvazek, ad hoc úkoly, pružné a flexibilní s...

Credit Solutions s.r.o. (Klatovy - Klatovy I)

Administrativní práce, správa pohledávek a jiné ekonomické služby.

Katalog obchodu a služeb s.r.o. (Olomouc)

Zabýváme se obchodní činností v oblastech - stav. materiálů, osobních vozů, elektro všeho druhu, dále finančnictví, reklamy, realit a inzerce.

Kristýna Krumphanzlová (Rokycany - Nové Město)

Komerční spisovna

Jsme komerční spisovna a v oblasti správy dokumentů poskytujeme komplexní služby - od převozu, zpracování, uložení a následné skartování dokumentů.

profiscan s.r.o. (Most)

Skenování a digitalizace dokumentů

Skenování a digitalizace dokumentů i velkoformátových, vytěžování dat z formulářů, digitalizace účetnictví a archivů. Uplatnění našich produktů a služeb jako náhradní plnění.

Silvie Krausová (Praha)

Hledáme brigádníky pro práci na PC i ručně na sepisování registračních setů. Odměna: 200Kč za každou registraci+bonusy+benefity Výplata: ihned (denně) Info: Zašlete jméno a email

MILSOFT a.s. (Klatovy - Klatovy I)

Dodavatel komplexního software pro řízení výrobních podniků (mlékárny, masokombináty, pekárny, výrobci nápojů a další podniky s procesní technologií výroby) a obchodních společností.

Zobrazují se firmy 1 až 10 / 14 celkem Stránky: 12
Nápověda a podpora | Obchodní podmínky | O portálu | Tvorba webových stránek a e-shopů | Srovnání cen zboží | Tisknout stránku
Inzerce zdarma, firmy, katalog firem i bazar, rejstřík firem © 2011-2017 ČeskýPortál.eu

Inzerce zdarma i bazar, on-line bazar, inzeráty, bezplatná inzerce, anonce, recenze, hodnocení, firmy, katalog firem, registr firem, služby, české firmy, český portál.
Provozovatel serveru ČeskýPortál.eu nezodpovídá za obsah uveřejněných inzerátů, firemních zápisů, zboží ani za další obsah vložený uživateli serveru.