ČeskýPortál.eu - Firmy, společnosti, katalog - český portál

Firmy, společnosti, katalog

Inzerce
Firmy
Odkazy
Celý portál
 
Katalog firem právě obsahuje 9 666 firem v 1 803 sekcích.
ZDARMA PŘIDAT FIRMU

Návrhy interiérů - firemní interiéry, výlohy, kanceláře

Zobrazují se firmy 1 až 10 / 28 celkem Stránky: 123

G-INTERIER s.r.o. (Plzeň)

Firma G-interier vznikla v roce 1996 a orientuje se na dodávky pro vybavení interiérů. Od roku 2013 vyrábíme nábytek ve výrobním areálu v Kolovči. Společně vyberete z moderních materiálů a spotřebičů ty, které Vás osloví a doplní Vaše představy do úplné dokonalosti. Bytová a kuchyňská studia : ...

BcA. Petr Janda (Rokycany - Nové Město)

PETRDESIGN

Naše studio se zabývá navrhováním a realizací všech typů interiérů, od návrhů interiérů kuchyní, koupelen či dětských pokojů až po celkové vybavení bytů, kanceláří, kaváren, hotelů atp.

ART & BUILDING s.r.o. (Liberec 8)

Developerská společnost Art&Building s.r.o. působí v segmentu realitního trhu se zaměřením na rekonstrukce a vybavení luxusních bytů. Společnost se zabývá také správou těchto objektů.

CR DESIGN LTD, organizační složka (Brno - Chrlice)

CR DESIGN LTD, organizační složka

Jsme interiérová společnost zabývající se návrhy a realizacemi obchodních interiérů s vlastním výrobním zázemím.

Eva Hodačová (Rokycany - Střed)

PROPAGSTUDIO

Dekoratérské a reklamní studio, aranžování a polepy výloh, výroba samolepící reklamy. Provádíme polepy aut, výrobu reklamních poutačů, plastických nápisů, orientačních systému atd.

Better & Bigger CZ s.r.o. (Nýřany - Kamenný Újezd)

Návrhy a realizace expozic, výstavy. Začali jsme hlavně interiéry (kanceláře, prodejny) a firemní grafikou (loga, auta, reklamy, ...).V roce 1995 jsme navrhli a postavili první výstavní expozici.

Jitka Kupilíková (Domažlice - Týnské Předměstí)

Dekorace ze sušených i umělých květin pro každou příležitost, svatební výzdoba a přízdoby, opravy a inovace starších dekorací.

Petr Aubrecht (Rokycany - Nové Město)

Triobest

Realizace interiérů, půdní vestavby, předsíně. Specializujeme se na realizaci interiérů s využitím sádrokartonových konstrukcí KNAUF a RIGIPS a kompletní montáž podlahových krytin

PRO Váš INTERIÉR s.r.o. (Tachov)

Nabízíme kompletní poradenství, návrhy a realizace interiérů i exteriérů. Prodáváme vestavěné spotřebiče, volně stojící spotřebiče, nádobí, dřezy a baterie.

Lucie Mašková (Plzeň)

Future interier

Future interier nabízí služby v oblasti realizací interiérů. Naše studio nabízí kompletní služby v oblasti realizací interiérů. Od prvotního návrhu, přes stavební a nábytkářskou část či dekorace.

Zobrazují se firmy 1 až 10 / 28 celkem Stránky: 123
Nápověda a podpora | Obchodní podmínky | O portálu | Tvorba webových stránek a e-shopů | Srovnání cen zboží | Tisknout stránku
Inzerce zdarma, firmy, katalog firem i bazar, rejstřík firem © 2011-2017 ČeskýPortál.eu

Inzerce zdarma i bazar, on-line bazar, inzeráty, bezplatná inzerce, anonce, recenze, hodnocení, firmy, katalog firem, registr firem, služby, české firmy, český portál.
Provozovatel serveru ČeskýPortál.eu nezodpovídá za obsah uveřejněných inzerátů, firemních zápisů, zboží ani za další obsah vložený uživateli serveru.