ČeskýPortál.eu - Firmy, společnosti, katalog - český portál

Firmy, společnosti, katalog

Inzerce
Firmy
Odkazy
Celý portál
 
Katalog firem právě obsahuje 9 666 firem v 1 803 sekcích.
ZDARMA PŘIDAT FIRMU
Zobrazují se firmy 1 až 9 / 9 celkem

Josef Němec (Lany na Dulku)

Provádím veškeré stavební úpravy - stavba krbů, přestavba bytových jader, rekonstrukce nemovitostí, pokládka obkladů a dlažeb. Rád se postarám o Vaši nemovitost od A do Z.

INSTAL spol. s r.o. (Pardubice - Černá za Bory)

INSTAL spol. s r.o.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej - voda, topení, plyn, obklady

Radovan Sochor (Dolní Újezd)

BOHEMIA PARKET

PODLAHY - parketové, palubkové, plovoucí, korkové, PVC, koberce. Odlehčené a odpružené podlahy. Jejich zhotovení, renovace a rekonstrukce. Po celé ČR.

Dřevovýroba Vávra s.r.o. (Dolní Bezděkov)

Dřevovovýroba Vávra

Firma působí převážně ve stavebnictví. Dřevovýroba Vávra s.r.o. navazuje na původní činnost kompletizací staveb, tak i truhlářské práce. Provedeme veškeré truhlářské práce na přání zákazníka.

Richard Kábele (Miřetice)

Hodinový Kutil, Hodinový Manžel

Provádím veškeré práce typu hodinový manžel a práce ve stavebnictví.

PROFISTAV Litomyšl, a.s. (Litomyšl - Litomyšl-Město)

Stavební společnost PROFISTAV Litomyšl, a. s.

Generální dodávky staveb, novostavby a rekonstrukce. Práce v oborech: inženýrské sítě, vodohospodářské a dopravní stavby, průmyslové a zemědělské stavby, rekultivace skládek, bytová výstavba.

STAVEKO TRADE s.r.o. (Pardubice VI - Svítkov)

Pergoly s pohyblivou střechou, pohyblivé zastřešení pergol. Stínění zasklených pergol. Hliníkové pohyblivé pergoly, dřevěné pohyblivé pergoly. Vertikální rolety proti větru, dešti, slunci.

JKJ-stavební spol. s r.o. (Pardubice V - Zelené Předměstí)

Specializujeme se na rekonstrukce a opravy střech i jejich tepelnou izolaci. Pro každého zákazníka vypracováváme několik variant řešení i podrobnou cenovou nabídku.

Bc. Zdeněk Tobiáš (Úhřetice)

Projekt-Tobiáš

Dokumentace skutečného provedení stavby, odborné poradenství před a při realizaci staveb, kompletní pomoc jak koupit pozemek, dům nebo jak ho rekonstruovat a co s právními předpisy

Zobrazují se firmy 1 až 9 / 9 celkem
Nápověda a podpora | Obchodní podmínky | O portálu | Tvorba webových stránek a e-shopů | Srovnání cen zboží | Tisknout stránku
Inzerce zdarma, firmy, katalog firem i bazar, rejstřík firem © 2011-2017 ČeskýPortál.eu

Inzerce zdarma i bazar, on-line bazar, inzeráty, bezplatná inzerce, anonce, recenze, hodnocení, firmy, katalog firem, registr firem, služby, české firmy, český portál.
Provozovatel serveru ČeskýPortál.eu nezodpovídá za obsah uveřejněných inzerátů, firemních zápisů, zboží ani za další obsah vložený uživateli serveru.