ČeskýPortál.eu - Firmy, společnosti, katalog - český portál

Firmy, společnosti, katalog

Inzerce
Firmy
Odkazy
Celý portál
 
Katalog firem právě obsahuje 9 666 firem v 1 803 sekcích.
ZDARMA PŘIDAT FIRMU
Zobrazují se firmy 1 až 10 / 47 celkem Stránky: 12345

Miroslav Pácl (Klatovy - Klatovy IV)

Nabídka kompletních stavebních služeb, rekonstrukce budov, fasády a zateplovací systémy.

PAPA - Professional Services, s.r.o. (Praha 5)

POMOCNICI.cz

Sdružujeme řemeslníky a mnoho profesně a manuálně zdatných lidí. Provádíme práce od drobných oprav v domácnostech a kancelářích přes rekonstrukce bytů a budov až po stavbu rodinných domů na klíč.

Vratislav Mencl (Rokycany - Plzeňské Předměstí)

BMInteriery

Rekonstrukce a modernizace bytů, pokojů, koupelen, chodeb, sádrokartonářské práce, kazetové stropní podhledy, drobné zednické práce, omítky, instalatérské a interiérové práce, hodinový manžel.

Jan Novák (Tachov)

Naší činností je zateplení a revitalizace fasádních obvodových plášťů budov. Nabízíme kompletní dodávku na klíč, včetně doplňujících konstrukcí a prvků.

Abrela s.r.o. (Tábor)

Kompletní dodávky průmyslových, obchodních a skladových hal a ocelových konstrukcí, rekonstrukce a objektů, průběžné tryskání oceli, protipožární nátěry, stěnové a střešní opláštění

Pavel Pavlovič (Rokycany - Plzeňské Předměstí)

SONEX

Firma SONEX se specializuje na rekonstrukce a výstavbu koupelen. Realizace provádíme jak v rodinných domech, tak zděných bytech. Nabízíme rovněž vybourání, přestavbu nebo rekonstrukci bytového jádra.

Josef Šimek (Rokycany - Střed)

Nabízím instalatérské a topenářské práce, provádím rekonstrukce bytových jader, montáže tepelných čerpadel, solární systémy.

Jiří Pivoňka (Domažlice - Bezděkovské Předměstí)

Projektování pozemních staveb, projektová dokumentace, rekonstrukce, bytové stavby a občanské stavby.

RYTA s.r.o. (Rokycany - Nové Město)

Provádíme rekonstrukce objektů, fasády, pokrývačské práce, klempířské práce, tesařské práce, natěračské práce, zednické práce, bourací a demoliční práce.

Zdeněk Rubáš (Klatovy - Klatovy V)

Rekonstrukce, stavební práce na klíč.

Zobrazují se firmy 1 až 10 / 47 celkem Stránky: 12345
Nápověda a podpora | Obchodní podmínky | O portálu | Tvorba webových stránek a e-shopů | Srovnání cen zboží | Tisknout stránku
Inzerce zdarma, firmy, katalog firem i bazar, rejstřík firem © 2011-2017 ČeskýPortál.eu

Inzerce zdarma i bazar, on-line bazar, inzeráty, bezplatná inzerce, anonce, recenze, hodnocení, firmy, katalog firem, registr firem, služby, české firmy, český portál.
Provozovatel serveru ČeskýPortál.eu nezodpovídá za obsah uveřejněných inzerátů, firemních zápisů, zboží ani za další obsah vložený uživateli serveru.