ČeskýPortál.eu - Firmy, společnosti, katalog - český portál

Firmy, společnosti, katalog

Inzerce
Firmy
Odkazy
Celý portál
 
Katalog firem právě obsahuje 9 666 firem v 1 803 sekcích.
ZDARMA PŘIDAT FIRMU

Stavební poradenství - stavební firmy, stavební společnosti

Zobrazují se firmy 1 až 10 / 19 celkem Stránky: 12

ABC studio s.r.o. (Třebechovice pod Orebem)

Projektová činnost ve stavebnictví, zpracování energetických průkazů budov, projekty vytápění a sanity, návrhy tepelných čerpadel a solárních systémů, dozory staveb, konzultace ve stavebnictví

Basl Zdeněk (Plzeň)

Rozpočty staveb

Rozpočty ve stavebnictví (systém ÚRS KROS), výkazy výměr a slepé rozpočty, podklady pro výběrová řízení, finanční dozor a kontrola staveb

Kateřina Provazníková (Michálkovice)

CORONET

Nabídka projektové a inženýrské činnosti v oblasti pozemního a dopravního stavitelství, pozemkové úpravy, sanace, rekonstrukce a realizace staveb.

Miroslav Sáblík (Valašské Klobouky)

Energetický auditor Miroslav Sáblík

Zpracování energetických auditů, průkazů energetické náročnosti budov PENB, energetických štítků obálky budov, výpočty tepelných ztrát a posudky pro státní dotace a nově i energetických posudků.

Tomáš Valenta (Broumov)

Nabízím služby ať už se jedná o veškerou dokumentaci k projektu včetně stavebního povolení, přípravu stavby, výběrové řízení na dodavatele stavby i subdodávek, technický a stavební dozor stavby.

Alena Kadlecová (Tachov)

Nabízím zpracování stavebních rozpočtů a odborný stavební dozor.

Ing. Jan Dundr (Praha-Újezd)

Stavební dozor

Provádím stavební a technické dozory staveb, inspekční kontroly nemovitostí a zajišťuji znalecké a expertní posudky ve stavebnictví.

Václava Sojková (Klatovy - Klatovy II)

Zprostředkování stavebního spoření a financování bydlení. Zástupce ČMSS.

SIGREEN s.r.o. (Kolín)

Inženýrská a projekční kancelář SIGREEN s.r.o.

Nabízíme služby inženýrské a projekční kanceláře, poradenství při rekonstrukcích domů, zpracování průkazu energetické náročnosti PENB, energetických auditů EA a zajištění dotací pro obce i města.

Zobrazují se firmy 1 až 10 / 19 celkem Stránky: 12
Nápověda a podpora | Obchodní podmínky | O portálu | Tvorba webových stránek a e-shopů | Srovnání cen zboží | Tisknout stránku
Inzerce zdarma, firmy, katalog firem i bazar, rejstřík firem © 2011-2017 ČeskýPortál.eu

Inzerce zdarma i bazar, on-line bazar, inzeráty, bezplatná inzerce, anonce, recenze, hodnocení, firmy, katalog firem, registr firem, služby, české firmy, český portál.
Provozovatel serveru ČeskýPortál.eu nezodpovídá za obsah uveřejněných inzerátů, firemních zápisů, zboží ani za další obsah vložený uživateli serveru.