ČeskýPortál.eu - Firmy, společnosti, katalog - český portál

Firmy, společnosti, katalog

Inzerce
Firmy
Odkazy
Celý portál
 
Katalog firem právě obsahuje 9 666 firem v 1 803 sekcích.
ZDARMA PŘIDAT FIRMU
Zobrazují se firmy 261 až 269 / 269 celkem Stránky: 1 ... 2021222324252627

I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. (Modřice)

Stavební firmy

Stavební společnost působící v Brně a Jihomoravském kraji. Stavby na klíč, veškeré stavební práce. Realizujeme opravy i kompletní rekonstrukce kulturních památek a sakrálních staveb.

Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. (Chanovice)

Haas Fertigbau – výstavba montovaných dřevostaveb

Naše společnost se zabývá realizací montovaných dřevostaveb. Stavíme nízkoenergetické i pasivní typové domy. Nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč.

Ing. Hana Petrásková (Ejpovice)

Geodetická kancelář

Geodetické práce za rozumné ceny * geometrické plány * zaměření skutečného stavu * věcné břemeno * vytýčení pozemku * zaměření přípojek inženýrských sítí * ověření hranice

Čvančara s.r.o. (Dolní Branná)

Provádíme práce v oblasti stavebního zámečnictví - hlavními druhy stavebního zámečnictví jsou výroba a montáž - vyrobíme smontujeme kované zábradlí, ploty, konstrukci schodů, mříže do oken. Naši zámeč

Martin Kuna (Velké Svatoňovice)

Stavební práce Kuna

Nabízíme realizace stavebních prací na klíč. Provádíme bourací, zemní, zednické i sádrokartonářské práce. Zajišťujeme zdění obvodového i příčného zdiva, zateplování fasád, montáž minerálních podhledů.

Saron statika s.r.o. (Brno)

Saron statika

Zajišťujeme kompletní dodávky v oboru statického zajišťování staveb, sanací a řešení vlhkosti pomocí technologie Helifix. Poskytujeme předpínání a spínání konstrukcí předpjatými táhly, zesilování kons

Assembly House s.r.o. (Kladno)

Assembly House s.r.o.

Firma Assembly House s.r.o je specialistou na sanaci a renovaci objektů, ať už jde o domy a byty. Její hlavní náplní je oprava a záchrana historických památek.

Východočeská stavební, s.r.o. (Předměřice nad Labem)

Východočeská stavební společnost

Východočeská stavební společnost se převážně zaměřuje na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, průmyslových hal a rodinných domů na klíč. Vyrábíme ocelové schodiště a pojezdové brány dle požadavků.

Zobrazují se firmy 261 až 269 / 269 celkem Stránky: 1 ... 2021222324252627
Nápověda a podpora | Obchodní podmínky | O portálu | Tvorba webových stránek a e-shopů | Srovnání cen zboží | Tisknout stránku
Inzerce zdarma, firmy, katalog firem i bazar, rejstřík firem © 2011-2017 ČeskýPortál.eu

Inzerce zdarma i bazar, on-line bazar, inzeráty, bezplatná inzerce, anonce, recenze, hodnocení, firmy, katalog firem, registr firem, služby, české firmy, český portál.
Provozovatel serveru ČeskýPortál.eu nezodpovídá za obsah uveřejněných inzerátů, firemních zápisů, zboží ani za další obsah vložený uživateli serveru.