ČeskýPortál.eu - Firmy, společnosti, katalog - český portál

Firmy, společnosti, katalog

Inzerce
Firmy
Odkazy
Celý portál
 
Katalog firem právě obsahuje 9 666 firem v 1 803 sekcích.
ZDARMA PŘIDAT FIRMU
Zobrazují se firmy 61 až 70 / 269 celkem Stránky: 1 ... 45678910 ... 27

CONCEPT building s.r.o. (Praha)

CONCEPT building se zabývá řezáním a vrtáním diamantovou technikou, hliněnými omítkami, benátkskými a marockými štuky, v divizi marketing - mediálním a reklamním poradenstvím.

Ing. Jan Rössler (Tachov)

Provádíme projektování staveb, inženýrské služby.

Milan Kaviak (Ostrava Město)

MIL-KAV

Provádíme stavební, zednické a malířské práce. Pokládáme a opravujeme dřevěné a laminátové podlahy, dlažby a omítky (montáže altánů, pergol). Také děláme i opravy sedacích souprav a křesel.

Správa a údržba silnic Domažlice (Domažlice - Týnské Předměstí)

Správa, údržba a oprava silnic Plzeňského kraje v okrese Domažlice.

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. (Klatovy - Klatovy II)

Vyrábíme kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Provádíme frézování komínů a vložkování komínů jako ekonomický způsob rekonstrukce komínů - vložky z nerezové oceli, příp. polypropylenu.

Dřevovýroba Vávra s.r.o. (Dolní Bezděkov)

Dřevovovýroba Vávra

Firma působí převážně ve stavebnictví. Dřevovýroba Vávra s.r.o. navazuje na původní činnost kompletizací staveb, tak i truhlářské práce. Provedeme veškeré truhlářské práce na přání zákazníka.

Petr Nezhoda (Janovice)

Bezva-stavebniny

Jsme speciálisté na střechy. Dodáváme střešní krytiny Bramac, Tondach, KM Beta, Mediterran, Lindab, Hille, Satjam, Balex Metal, Ruukki a Onduline. Dále dodáváme komínové systémy Scancore a Icopal Wulk

SIPAMONT s.r.o. (Tachov)

Výroba a montáž ocelových konstrukcí (haly, sklady, přístřešky, zimní zahrady, různá technologická zařízení). Provádíme také opláštění budov plechovými střešními a stěnovými systémy.

AIR Atlas spol. s r.o. (Rakovník)

geodetická firma AIR Atlas

Veškeré geodetické práce: geometrické plány na rozdělení pozemků, parcelace, věcná břemena, vyznačení budov; výškopisné a polohopisné zaměření, skutečné zaměření stavebního objektu. Geodeti pro Vás.

Zobrazují se firmy 61 až 70 / 269 celkem Stránky: 1 ... 45678910 ... 27
Nápověda a podpora | Obchodní podmínky | O portálu | Tvorba webových stránek a e-shopů | Srovnání cen zboží | Tisknout stránku
Inzerce zdarma, firmy, katalog firem i bazar, rejstřík firem © 2011-2017 ČeskýPortál.eu

Inzerce zdarma i bazar, on-line bazar, inzeráty, bezplatná inzerce, anonce, recenze, hodnocení, firmy, katalog firem, registr firem, služby, české firmy, český portál.
Provozovatel serveru ČeskýPortál.eu nezodpovídá za obsah uveřejněných inzerátů, firemních zápisů, zboží ani za další obsah vložený uživateli serveru.